thumbnail

WOWvx plug-in voor 3ds Max

Door: Carl, 7 november 2008 Microcan brengt een professionele plug-in op de markt voor het maken van content voor WOWvx schermen. Op WOWvx schermen kunnen 3D beelden worden weergegeven zonder dat hiervoor een brilletje of andere hulpmiddelen nodig zijn. Om beelden voor deze schermen te maken met 3ds Max is een plug-in nodig die het zogenaamde WOWvx formaat kan renderen. Het WOWvx formaat is ook bekend onder de naam 2D + diepte.

Voor het maken van professionele content is het nodig dat je volledige controle heb over de diepte informatie. In de WOWvx plug-in kan je d.m.v. een modifier op een camera volledige controle krijgen over de diepte informatie. De instellingen worden grafisch weergegeven in de 3ds Max viewport.



De plug-in ondersteund naast het .b3d formaat van Philips 3D solutions ook formaten die het alpha kanaal ondersteunen. Het alpha kanaal is essentieel tijdens het samenstellen in lagen van een still of animatie.

Voor meer informatie: http://www.wowvx.microcan.nl/
7479 Views
Blijf op de hoogte! Ontvang insprirende artikelen, tutorials, tips, nieuws, vacatures en ontwikkelingen in je mailbox.
 Abonneren

Over de auteur

Carl

Populaire onderwerpen

Dutch-Speaking Meetup op BCON23

PostPanic Winnaar NVX VFX Award 2018

Futuristische technologieën en inclusiviteit centraal bij FMX 2023

SOEP - Happy Ship

Eerste Nederlandstalige Community Bijeenkomst tijdens BCON 2023

Vrienden van 3dhype:
  Populaire projecten