thumbnail

BNO lanceert platform Animatie

Door: Edwin van het Bolscher, 17 september 2009 Op zaterdag 19 september 2009 lanceert Rob Huisman, directeur van de Beroepsorganisatie Nederlandse Ontwerpers (BNO), het platform BNO Animatie tijdens het KLIK! Animatiefestival. De oprichting is een initiatief van het bestuur van Stichting KLIK! en BNO. Het platform wil animatoren meer met elkaar in contact brengen door diverse activiteiten te organiseren. Het doel is om animatie meer bekendheid te geven, de ontwikkeling van het vak te bevorderen en professionalisering van animatoren te stimuleren.

Tijdens KLIK! verzorgt de BNO ook een middag over auteursrecht voor animatoren. De bijeenkomst is gratis. Sprekers: Anouk Siegelaar (Jurist, BNO) en Barry Schwarz (Addikt Design Movement).

Animatoren kunnen zich met een aantrekkelijke kortingsregeling bij de BNO aansluiten. Meer info hierover op http://www.bno.nl/animatie

Info
Auteursrecht voor Animatoren: 19 september 2009, de Balie, 16.00 - 18.00 uur
KLIK! Amsterdam Animatie Festival: 17 t/m 20 september 2009 in Kriterion, De Uitkijk en De Balie.
6707 Views
Blijf op de hoogte! Ontvang insprirende artikelen, tutorials, tips, nieuws, vacatures en ontwikkelingen in je mailbox.
 Abonneren

Over de auteur

Edwin van het Bolscher

Edwin van het Bolscher is founder, developer en hoofdredacteur van 3dhype.

Populaire onderwerpen

DaVinci Resolve 19

Joel Einhorn WishBubble Lead van nieuwe Disney Film Wish

Interview met Bastiaan Koch, Industrial Light & Magic

LIFELESS - HKU

Daan Velsink: Schrijven voor Animatie

Vrienden van 3dhype:
  Populaire projecten