thumbnail

Blender 2.65 is uit

Door: Edwin van het Bolscher, 12 december 2012 Amsterdam - De Blender Foundation heeft zijn laatste versie gereleased. Blender 2.65 bevat weer leuke updates. Er zijn 200 bugs opgelost maar naast dat zijn er leuke en zichtbare bijkomstigheden:
-Smoke en Fire zijn weer toegevoegd met extra features.
-De Cycles Render heeft nu mogelijkheden om zelf shaders te schrijven en om motion blur te gebruiken.
-Een modifier is toegevoegd om net als in Zbrush en 3ds Max je mesh te optimaliseren/reduceren, genaamd Decimator. Deze behoud het volume en edges.
-In de viewport wordt nu ook Anti-Aliasing toegepast.
-Bij het modellen is het nu mogelijk om ronde bevels te maken. Ook de symmetrize tool is toegevoegd om topology en andere data symmetrisch te maken.

http://www.blender.org/development/release-logs/blender-265/
8268 Views
Blijf op de hoogte! Ontvang insprirende artikelen, tutorials, tips, nieuws, vacatures en ontwikkelingen in je mailbox.
 Abonneren

Over de auteur

Edwin van het Bolscher

Edwin van het Bolscher is founder, developer en hoofdredacteur van 3dhype.

Populaire onderwerpen

Bigpixel: Jokie al half miljard keer bekeken

Petitie: St Joost verliest gebouw door bezuinigingen

Extra privacy verbeterd op 3DHYPE

Blender test de Vulkan-backend: help mee met feedback!

EEVEE volledig beheersen

Vrienden van 3dhype:
  Populaire projecten